KONST / Litografier / Färglitografi 17223055
nr 1722 3055
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 8/375. Färglitografi, bildmått: 58x42 cm, yttermått inklusive ram: 82x64 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 september 2025
kl 18:22:42
7/9 17:32:54
1.000 kr
8/9 17:18:41